Produkten har blivit tillagd i varukorgen

Made in Sweden

  •   021-10 37 00

  • vardagar 08-12 & 13-16
Moms visas:
Teknisk data:
Art nr410403410503410603410703410853
Maxlängd m4,04,95,87,08,5
Längd/del m2,5+2,22,8+2,83,4+3,44,0+3,74,6+4,6
Transportlängd m2,52,83,44,04,6
Antal pinnar8+79+911+1113+1215+15
Yttre bredd m470470470470470
Vikt kg8101217,522,5

 


2-delad utskjutsstege Basic

1 499 kr
Max längd / Antal pinnar per del
Artikelnummer:
410403

Finns i lager
Tillfälligt slut. kontakta oss för leveransbesked.
.
Tillfälligt slut. kontakta oss för leveransbesked.
Kundtjänst: 021 - 10 37 00

Produktbeskrivning:

Tvådelad utskjutsstege

  • Tillverkad av kraftig C-profil av aluminium
  • En smidig, enkel stege för hobby, hemmabruk och lättare arbeten.
  • Styrbeslag av aluminium.
  • pinnar av storlek 30 x30 mm.

Välj mellan 5 olika längder.

 Ladda ner produktblad här



Rekommenderade tillbehör till denna produkt
Andra har även köpt
Produkter

Handla

Information