Produkten har blivit tillagd i varukorgen

Made in Sweden

  •   021-10 37 00

  • vardagar 08-12 & 13-16
Moms visas:
scando solid kombi
Teknisk data:
Art nr130422130502130602130722130852
Maxlängd utskjut m4,25,06,07,28,5
Längd per del m2,5+2,23,1+2,83,4+3,44,0+3,74,6+4,6
Transportlängd m2,63,23,54,24,8
Höjd fristående m2,12,73,253,554,45
Antal pinnar8+710+911+1113+1215+15
Yttre bredd mm470470470490490
Vikt kg1013161922

 


2-delad kombistege Solid

1 679 kr
Max längd /längd per del
Artikelnummer:
130422

Finns i lager
Tillfälligt slut. kontakta oss för leveransbesked.
.
Tillfälligt slut. kontakta oss för leveransbesked.
Kundtjänst: 021 - 10 37 00

Produktbeskrivning:

Allroundstege för många användningsområden.

Kombistegen kan användas som två enkelstegar, som en utskjutsstege eller fristående. Välj en kombistege om du vill ha en mångsidig stege för de flesta typer av arbeten. Stegfoten ingår dessutom.

 Ladda ner produktblad här



Rekommenderade tillbehör till denna produkt
Andra har även köpt
Produkter

Handla

Information