Produkten har blivit tillagd i varukorgen
 Made
by Sweden

 

 

 

Privat Företag
  •   0224-149 50

scando solid kombi
Teknisk data:
Art nr130422130502130602130722130852
Maxlängd utskjut m4,25,06,07,28,5
Längd per del m2,5+2,23,1+2,83,4+3,44,0+3,74,6+4,6
Transportlängd m2,63,23,54,24,8
Höjd fristående m2,12,73,253,554,45
Antal pinnar8+710+911+1113+1215+15
Yttre bredd mm470470470490490
Vikt kg1013161922

 


2-delad kombistege Solid

Allroundstege för många användningsområden.

Kombistegen kan användas som två enkelstegar, som en utskjutsstege eller fristående. Välj en kombistege om du vill ha en mångsidig stege för de flesta typer av arbeten. Stegfoten ingår dessutom.

 Ladda ner produktblad här



Tyvärr ingår inte denna produkt i vårt sortiment för tillfället.

Till butikens startsida »

Sitemap »

Rekommenderade tillbehör till denna produkt
Produkter

Handla

Information