Produkten har blivit tillagd i varukorgen
 Made
by Sweden

 

 

 

Privat Företag
  •   0224-149 50

2-delad utskjutsstege Solid
Teknisk data:
Art nr130423130503130603130723130853
Maxlängd utskjut m4,25,06,07,28,5
Längd per del m2,5+2,23,1+2,83,4+3,44,0+3,74,6+4,6
Transportlängd m2,63,23,54,24,8
      
Antal pinnar8+710+911+1113+1215+15
Yttre bredd mm470470470490490
Vikt kg912151821

 


2-delad utskjutsstege Solid

Klättra och arbeta på proffsens villkor!

Denna högkvalitativa utskjutsstege kan användas som två enkelstegar och givetvis som en lång utskjutsstege. Den smala delen på stegen innehar en bredd på hela 40 cm, detta gör denna stege både trygg och stabil.

 



Tyvärr ingår inte denna produkt i vårt sortiment för tillfället.

Till butikens startsida »

Sitemap »

Rekommenderade tillbehör till denna produkt
Produkter

Handla

Information