Produkten har blivit tillagd i varukorgen

Made in Sweden

  •   021-10 37 00

  • vardagar 08-12 & 13-16
Moms visas:
2-delad utskjutsstege Solid
Teknisk data:
Art nr130423130503130603130723130853
Maxlängd utskjut m4,25,06,07,28,5
Längd per del m2,5+2,23,1+2,83,4+3,44,0+3,74,6+4,6
Transportlängd m2,63,23,54,24,8
      
Antal pinnar8+710+911+1113+1215+15
Yttre bredd mm470470470490490
Vikt kg912151821

 


2-delad utskjutsstege Solid

1 450 kr
Max längd /längd per del
Artikelnummer:
130423

Finns i lager
Tillfälligt slut. kontakta oss för leveransbesked.
.
Tillfälligt slut. kontakta oss för leveransbesked.
Kundtjänst: 021 - 10 37 00

Produktbeskrivning:

Klättra och arbeta på proffsens villkor!

Denna högkvalitativa utskjutsstege kan användas som två enkelstegar och givetvis som en lång utskjutsstege. Den smala delen på stegen innehar en bredd på hela 40 cm, detta gör denna stege både trygg och stabil.

 



Rekommenderade tillbehör till denna produkt
Andra har även köpt
Produkter

Handla

Information