Produkten har blivit tillagd i varukorgen
 Made
by Sweden

 

 

 

Privat Företag
  •   0224-149 50

Solid utskjutsstege ekonomi
Teknisk data:
Art nr111435111558111619111732 
Maxlängd utskjut m4,35,56,17,2 
Längd per del m2,45+2,453,05+3,053,35+3,353,95+3,95 
Transportlängd m2,53,103,44,0 
      
Antal pinnar8+810+1011+1113+13 
Yttre bredd mm470470470490 
Vikt kg9121518 

 


2-delad utskjutsstege Solid

Max längd /längd per del
Kundtjänst: 0224-149 50

Produktbeskrivning:

2-delad utskjutsstege SOLID

Denna högkvalitativa utskjutsstege kan användas som två enkelstegar och givetvis som en lång utskjutsstege. Den smala delen på stegen innehar en bredd på hela 40 cm, detta gör denna stege både trygg och stabil.

 

 



Rekommenderade tillbehör till denna produkt
Produkter

Handla

Information