Produkten har blivit tillagd i varukorgen
 Made
by Sweden

 

Privatperson eller företag?

Vänligen välj privat om du vill se priser inklusive moms eller företag för priser exklusive moms.

Privat Företag
  •   021-10 37 00

  • vardagar 08-12 & 13-16
Moms visas:
  •  Snabba leveranser
  •  Öppet köp
  •  Fri returfrakt
  •  Säkra betalningar
  •  50 års erfarenhet
Teknisk data:
Art nr230121230161230211230251230301
Höjd till plattform m1,21,62,12,53,0
Bredd framtill mm580580580580580
Bredd baktill mm85085085011001100
Antal steg5791113
Transportlängd m2,32,83,33,84,3
Vikt kg26,032,038,044,053,0

 


Trappa med räcke och plattform Proff

7 477 kr
Höjd plattform / antal steg
Artikelnummer:
230121

Finns i lager
Tillfälligt slut. kontakta oss för leveransbesked.
.
Tillfälligt slut. kontakta oss för leveransbesked.
Kundtjänst: 021 - 10 37 00

Produktbeskrivning:

Rullbar arbetsplattform i aluminium. För dig som behöver stå stadigt på högre höjder. Passar bra för dig som utför tillfälliga montagearbeten, målar eller arbetar på lager, butik etc.

  • Stomme av aluminium och räcken är tillverkad av lackerat stål som
  • Levereras ihopfälld, enkel att fälla ut.
  • Halkskyddad plattform i aluminium med måttet 500 x 600 mm.
  • Räfflade halksäkra fotsteg i aluminium med måtten 540 x 80 mm
  • Monterad med 2 hjul, gör det enkelt att flytta plattformsstegen mellan jobben.

 Ladda ner produktblad här



Andra har även köpt
Produkter

Handla

Information